Kalendarz jako forma reklamy

www.swietnewino.pl

kalendarz_jako_forma_reklamy.jpg

Firmy lubią obdarowywać najważniejszych klientów i partnerów biznesowych z różnych okazji. Jedną z nich jest rozpoczęcie nowego roku. Wówczas idealnym upominkiem dla kontrahentów jest kalendarz. Dlaczego? Głównym jego powodem jest częste korzystanie z kalendarza. Warto się jednak zastanowić nad samą jego formą. W ofercie znajdują się bowiem kalendarze wiszące, jak i w formie książkowej.

Te pierwsze są uniwersalnym podarunkiem. Jeżeli zostaną umieszczone na ścianie w domu lub w miejscu pracy klienta, staną się swoistą formą reklamy. Na kalendarz często spogląda się podczas dnia, dzięki czemu automatycznie można spojrzeć na nazwę firmy. Kalendarz w formie książkowej to bardziej spersonalizowany podarunek. Zazwyczaj korzysta z niego jedna osoba, zapisując najważniejsze rzeczy do zrobienia podczas dnia. Takim kalendarzem najczęściej obdarowywani są najbardziej istotni partnerzy biznesowi bądź klienci.

www.macul.pl jakie buty dla kobiet solo femme ciekawe buty kobiet

Dzięki temu można wzmocnić dotychczasową współpracę, dlatego warto inwestować w taką formę reklamy.

3 thoughts on “Kalendarz jako forma reklamy

  1. Witam! Błyskawicznie czyta się to, co jest poruszone w spójnym poście. Naprawdę ten kto to napisał, musiał mieć duże rozeznanie o sprawie. Treść notatki okazała się dla czytających nieobojętna i zdecydowanie także w swoim czasie skorzystam z przytoczonych tu porad. Pozdrówki i życzę jeszcze wielu trafionych tekstów w tym samym charakterze.

  2. Hej Wam. Zaciekawił mnie ten post. Kilka tygodni temu nie znalazłam porad w tym zagadnieniu ale dopiero tu dowiedziałam się, co można, a czego nie. Wie się, że autor rozumie o czym mówi. Polecam inne jego komentarze pod tym tematem.

  3. Witam każdego, tekścik przyjemny, tylko autor powinien jeszcze ciągnać temat. Ale czytało się to w miare fajnie. Reszte zainteresowanych tematem odsyłam do czytania. Można powiedzieć, że koleś zna się na sprawie. Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *